Simay F Trawler

Simay F Trawler

Simay F Trawler tipi teknemiz 2015 yılında imal edilmiş lüks bir yattır. Sektörün öncü firmalarından biri olan Has Marine Yatçılık isimli firmamıza aittir. Özenle tasarlanan teknemiz, yüksek kalite ve modern iç tasarıma sahiptir. Teknemiz Hizmet kalitesinin daima üst düzeyde olmasını hedeflemiştir. Yıllar içerisinde misafirlerin talep ve beklentilerini göz önünde bulundurarak sürekli modern ve bakımlı tutulmaktadır. Simay F Trawler Teknemiz 4 double yataklı olup, 8 misafir ağırlayabilecek donanıma sahiptir. Her kabinin kendine ait banyo ve tuvaletleri vardır. Teknemiz 1 kaptan 1 aşçı 2 gemici ve 1 servis personeli olmak üzere profesyonel 5 mürettebatıyla siz değerli mavi tur severlerin hizmetindedir. Trawler tipi teknemizle mavi tur yapmak sizlere özel ve unutulmaz deneyimler yaşatacaktır. Simay F trawler ile mavi yolculuk planı yapmak için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp üzerinden bizlere ulaşmak için +90 555 719 03 30 nolu numaraya tıklayabilirsiniz. Ya da arayarak bizlere +90 555 719 03 30 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

Simay F Trawler Baş Master Kabin Görsel

Simay F Trawler Baş Master Kabin Görsel

Simay F Trawler Genel Özellikler

Simay F Trawler teknemiz 26 metre tam boy olup 6,80 metre genişliğe sahiptir. Teknenin en keyifli alanlarından biri teknenin kıç kısmında bulunan platformudur. Bu platform rahatça şezlong sığabilecek genişliktedir. 8 metre ene sahip olan bu alanda ister güneşlenebilir isterseniz de katlanır sandalyelerde gün batımını seyredebilirsiniz. Özel yapım hidrolik merdiven sayesinde denize erişim bu noktadandır. Tamamen denize inebilen ve basamakları olan bu merdiven sayesinde engelli, çocuklu veya yaşlı misafirler kolaylıkla denize girebilirler.

Arka platformdan üst güverteye geçtiğimizde 8 kişilik yemek masası ve rahatça dinlenebileceğiniz bir oturma gurubu bulunmaktadır. Bu alan gölge olup, etrafı tamamen açıktır. Sabah, öğlen ve akşam yemeklerinizi yiyip muhteşem panoramik manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Teknenin ön kısmına doğru geçtiğimizde kaptan köşkü ve hemen zincirliğin arkasında küçük bir oturma gurubu ve sehpa bulunmaktadır.

Simay F Trawler teknemizin en çarpıcı ve göz alıcı bölümlerinden biri de teknenin üst kısmında bulunan fly bridge bölümüdür. Bu alan tamamen izole tatil geçirmek isteyen misafirler için uygundur. Tekne personelinden uzakta tatilini geçirmek isteyen veya güneşlenmek isteyen muhafazakar misafirlerimiz için teknenin üst kısmı idealdir. Misafirlerimizin istek ve talepleri doğrultusunda sadece 1 kadın mürettebat servis için görevlendirilebilir. Arka kısmında bulunan geniş oturma gurubunda kitabınızı okuyabilir veya dinlenebilirsiniz. Fly bridge de 8 kişilik yemek masasi, Amerikan tarzı bar, müzik sistemi ve televizyon mevcuttur. Oldukça geniş yaşam alanına sahip olan bu bölüm teknenin en keyifli alanlarından biridir. Doğum günü, kutlama, evlilik yıldönümü gibi özel günlerinizi bu alanda kutlayabilir veya geceleyin yıldızların altında hoş romantik dakikalar yaşayabilirsiniz.

Teknemizin salonuna giriş yaptığımızda geniş bir oturma gurubu sizleri karşılamaktadır. Bu kısım kapalı olup akıllı televizyon sayesinde istediğiniz programları seyredebilirsiniz. Salondan kabinlere, küçük bir koridordan geçmek suretiyle erişilmektedir. Güverteyle bir olan 1 master kabinimiz oldukça geniş bir banyo ve tuvalete sahiptir. Bu master kabin genellikle engelli veya yaşlı misafirlerimiz için uygundur. Koridordan aşağı 4-5 basamak inmek suretiyle diğer kabinlere ulaşmak mümkündür. Hemen sol tarafta bulunan baş master kabin oldukça geniş ve konforludur. Simay F trawler teknemizin baş master kabininde ayrıca valiz odası veya giyinme odası olarak kullanılabilecek küçük bir oda mevcuttur. Hemen baş master kabinin karşısında aynı ölçülerde 2 double kabin bulunmaktadır. Bu kabinler baş ve üst master kabinlere göre nispeten biraz daha küçüktür. Tüm kabinlerimizde televizyon, saç kurutma makinesi, elbise dolapları ve askıları, havlu ve ihtiyacınız olabilecek kişisel bakım ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca her gün rutin olarak oda temizliğiniz yapılmaktadır.

Simay F Trawler Dış Görünüm

Simay F Trawler Dış Görünüm

Simay F Trawler Rotaları

Ülkemizin her bir yanı cennetten bir köşedir. Tüm Ege ve Akdeniz kıyılarını Simay F trawler kiralama yaparak keşfedebilirsiniz. Simay tekneleri olarak teknelerimiz belli bir rotaya bağlı kalmaksızın önceden planlanmış güzergah doğrultusunda tarihi ve doğal güzellikleri denizden seyredebilirsiniz. Turlarımız genellikle cumartesi başlangıç ve cumartesi bitiş olmak üzere haftalık olarak düzenlenmektedir. Nisan mayıs ve ekim aylarında 3 veya 4 günlük alternatiflerde olabilmektedir. Teknelerimizin başlangıç ve bitiş limanları değişkenlik göstermektedir. Örnek vermek gerekirse  Bodrum liman çıkışı yapan teknelerimiz Gökova Körfezi veya Hisarönü körfezi rotalarını yapabilirler. Marmaris çıkışlı teknelerimiz ise Göcek koyları veya Hisarönü körfezi rotalarını izleyebilirler. Ayrıca tüm Simay tekneleri Kuzey Yunan Adaları ve Güney Yunan Adaları rotalarını yapabilmektedir.Rota değişiklikleri tamamen kaptanın insiyatifinde olup, hava şartlarına göre kaptan rotalarda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mavi yolculuk ve rotaları konusunda detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Simay F Banyo

Simay F Banyo

Simay Tekneleri Fiyatları ve Rezervasyon

Tüm mavi turlarda olduğu gibi Simay F trawler kiralama yapmak içinde erken rezervasyon oldukça önemlidir. Popüler tekne modellerinden biri olan Simay F oldukça rağbet görmesinden dolayı rezervasyonunuzu erken yaptırmak hem fiyat hem de talep etmiş olduğunuz tarih açısından avantaj sağlamaktadır. Fiyatlarımız yaz dönemi içerisinde farklılıklar göstermektedir. 2024 yaz sezonu için belirlediğimiz fiyatlarımız 16500 Euro – 26500 Euro aralığında değişkenlik göstermektedir.  Kişi sayınızı, rotanızı ve tarihlerinizi belirlediğiniz takdirde, işinde deneyimli ofis personeli arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geçin
Merhaba
Bizimle iletişime geçin