Selimiye Trawler Kiralama Previous item Göcek Trawler Kiralama

Selimiye Trawler Kiralama

Selimiye trawler kiralama hizmetlerimizle siz değerli mavi tur tutkunlarına deniz üzerinde ayrıcalıklı bir tatil sunuyoruz. Son yılların en popüler tekne tipi haline dönüşen trawler lar geniş yaşam alanlarıyla ön plana çıkmaktadır. Özellikle lüks tatil anlayışını benimseyen misafirler için tercih sebebidir. Aile veya arkadaşlarınızla turkuaz mavisi suların keyfini sürebilirsiniz. Selimiye trawler kiralama rotası da benzersiz koy ve adalardan oluşmaktadır. Böylelikle karadan erişim sağlayamadığınız tarihi ve doğal güzellikleri trawler kiralayarak deneyimleyebilir, unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Selimiye Trawler Kiralama – Trawler Tekne Tipi ve Özellikleri

Selimiye trawler kiralama modellerinden önce trawler tipi teknelerin karakteristik özelliklerini kısaca bahsetmekte fayda var. Trawler tipi tekneler ana güverteyle bir kabini ve fly bridge diye tabir edilen teknenin üst katının bulunmasıdır. Ana güvertede bulunan kabin, yaşlılar, engelli misafirler ve çocuklu aileler için avantaj sağlamaktadır. üst katta bulunan fly bridge kısmı ise tam korunaklı olması sebebiyle mutaassıp aileler için uygundur. Bu bölüm tamamen özel yaşam alanı sunmaktadır. Ayrıca trawler tipi teknelerde denize erişim kolaylığı sağlaması sebebiyle arka platformda hidrolik deniz merdiveni bulunmaktadır. Böylelikle çocuklar ve yaşlılar denizin tadını kolaylıkla çıkartabilirler. Trawler tipi tekneler yapıları gereği çelik veya ahşap malzemelerden imal edilmektedir. Geçmişte balıkçı tekneleri olarak kullanılan bu tekneler günümüzde modern iç donanımlarıyla turizm sektörüne kazandırılmıştır. Gerek Kabin boyları gerekse yaşam alanları açısından oldukça geniş ve ferahtır. Motor yatlarla oldukça benzerlik göstermektedir. bölgedeki trawler yat kiralama seçenekleri arasında ön plana çıkan diğer bir avantaj ise tavan yüksekliklerinin gulet veya Motor yatlara göre daha yüksek olmasıdır. Haftalık mavi yolculuğa çıktığınızı düşündüğünüzde yüksek tavan kabinlerde konaklamak sizlere otel konforu sağlamaktadır.

Selimiye trawler kiralama

Selimiye trawler kiralama

Selimiye Trawler Kiralama Ve Aktiviteleri

Selimiye Trawler kiralama deneyimini yaşayarak daha önce alışagelmiş otel tatillerinden farklı, doğal ve tarihi güzellikleri bir arada denizden görme şansına sahip olursunuz. Bu ayrıcalıklı tatil türü siz mavi yolculuk severlere alışılmışın dışında bir macera sunar. Ayrıca her gün farklı koyda uyanmanın hazzını yaşayabilirsiniz. Denizin ve güneşin tadını çıkarmak isteyen deniz tutkunları için Ege ve Akdeniz’in turkuaz mavisi serin sularında yüzebilirsiniz. Mavi yolculuğunuz esnasında sıkılmadan yapılabileceğiniz birçok aktivite vardır. Hem tatilinizde dinlenmeyi hem de heyecan verici anılar biriktirmeniz mümkündür. Geceleyin arkadaş veya ailenizle hoş sohbetler yapabilirsiniz. Gündüzleri balık tutabilir, snorkelle dalış yapabilir veya su sporları gibi birçok aktiviteye katılabilirsiniz.

Selimiye Koyları

Selimiye trawler kiralama için seçtiğiniz başlangıç noktanız olan Selimiye eskiden balıkçılıkla geçinen kendi halinde bir köyken şimdilerde Türkiye’nin en gözde turizm merkezi haline dönüşmüştür. Yerli ve yabancı turistlerin her geçen sene yoğun ilgisine uğrayan bu benzersiz köy, denizi ve doğasıyla göz kamaştırıcıdır. Mavi yolculuk severlerin de başlangıç limanı olarak konumlanmaktadır. Selimiye’den çıkış yapan teknelerimiz Hisar önü Körfezi rotasını takip etmektedir. Mavi turunuz öncesinde deneyimli kaptanımızla da istişare ederek rota planlaması yapılarak muazzam, eşi benzeri olmayan koylara yelken açabilirsiniz. Her biri kendine özgün tarihi ve doğal güzellikleri olan bu koylar görülmeye değerdir. Bencik Koyu, Emel Sayın Koyu, Kocabahçe, Saksılı Koyu, Bozukkale, Ağıl Koyu, Korsan Koyu, Aktur, Dimitri Koyu, Söğüt, Bozburun gibi birçok koy veya adayı ziyaret edebilir ve masmavi sularda deniz ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz. Selimiye trawler modellerimizle mavi yolculuk turunuzu detaylandırmak için işinde uzman deneyimli ofis personeli arkadaşlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Göcek trawler kiralama modelleri ile farklı bir deneyim yaşayın.

İletişime Geçin
Merhaba
Bizimle iletişime geçin