Göcek Motoryat Kiralama Previous item Marmaris Tekne Kiralama Next item Trawler Kiralama

Göcek Motoryat Kiralama

Göcek Motoryat Kiralama mavi yolculuk tekne kiralama seçenekleri arasında en çok tercih edilen deniz araçlarının başında Motoryatlar gelmektedir. Gulet, trawler veya yelkenli teknelere göre tamamen yüksek performans motorlarıyla donatılmış olan bu deniz araçları hızlı seyahat etme imkânı sunmaktadır. Bu nedenle mavi yolculuk tercihlerinde motoryat tercihi olan misafirlerin bir koydan diğer koya hızlı ve vakit kaybetmeden tatillerini yapmalarını sağlamaktadır.Motoryatlar ayrıca lüks ve şık donanımlarıyla görsellik açısından da estetik görünüme sahiptirler. Farklı marka motoryatlar sahip olduğu iç tasarıma göre şekillenmiştir. Metrelerine göre değişkenlik göstermek suretiyle geniş ve ferah iç yaşam alanlarına, konforlu şık dekorasyona ve içerisinde kullanılan kaliteli malzemeleriyle göz kamaştırıcıdır.

Göcek Motoryat Kiralama seçeneklerini tercih eden mavi tur severler lüks ve konforu bir arada yaşayabilmektedir. Özellikle vakti kısıtlı olan mavi tur yapacak olan misafirler için büyük avantaj sağlamaktadır. Aile ve arkadaşlarıyla doyasıya eğlenmek ve macerayı seven misafirler için unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz Göcek Motoryat kiralama seçenekleri için işinde uzman satış personellerimizle irtibata geçebilirsiniz.

göcek motoryat kiralama

göcek motoryat kiralama

Göcek Motoryat Kiralama ve Seçenekleri

Mavi yolculuk rotaları arasında en çok talep gören destinasyonlardan biri olan Göcek, Lüks ve konfor arayanlar için birçok motoryat seçenekleri sunmaktadır. Bölge motoryatların membaı olarak bilinmektedir. Göcek motoryat kiralama tamamen özel isteklerinize ve bütçenize göre birçok farklı motoryat seçeneği sunmaktadır. Göcek bölgesi mavi tura katılacak olan deniz severlerin birinci adresidir. Göcek’in dünyaca ünlü koy ve adalarını, doğal ve tarihi güzelliklerini denizden keyfini sürmek isteyen yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramaktadır. Göcek’in turkuaz mavisi sularında denizin ve güneşin keyfini sürmek ve kıyı şeridinin büyüleyici manzarasını seyrederek seyir yapmak inanılmaz keyif ve haz vermektedir.

Göcek Motoryat Kiralama hizmeti veren birçok firma misafirleri için tur boyunca tüm istek ve taleplerini karşılamak üzere hizmet vermektedir. Tura katılacak olan misafirlerin kişi sayıları ve bütçeleri doğrultusunda belirlenen Motoryatlarda her kişiye uygun ayrı tuvalet ve banyosu olan kabinler, internet, klima, TV, tam donanımlı mutfak, yemek masası ve su sporları gibi temel donanımlara sahiptir. Motoryatlar mürettebatlı kiralanabilmektedir. Teknelerde büyüklüklerine göre 1 kaptan, 1 aşçı, 1 gemici ve 1 servis personeli bulunmaktadır.

Genellikle Motoryatlar 14-15 metreden başlayarak 40-50 metrelere kadar çıkabilmektedir.3 kabinden başlayarak 6 kabine kadar seçenekler bulunmaktadır. Dünyaca ünlü motoryat markalarının haricinde de ülkemizde İstanbul Tuzlada motoryat üretimi yapılmaktadır. Her bir motoryat farklı iç tasarım ve donanıma sahip olup, tamamen bu noktada teknenin ne maksatla kullanılacağı belirleyici olmaktadır.

göcek motoryat kiralama kabin

göcek motoryat kiralama kabin

Göcek Motoryat Kiralama – Göcek Koyları ve Adaları

Göcek, dünyaca ünlü koy ve Adacıklara ev sahipliği yapan muazzam bir destinasyondur. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Dalaman Havaalanına sadece 20 dakika uzaklıktaki marinalarıyla mavi tur severlerin hiç vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde tatillerine bir an önce başlayabilme imkanını elinde tutmaktadır. Sadece hafta sonu bile 2 günlük kaçamaklar yapabileceğiniz yılın 12 ayı hizmet veren marinalar sayesinde en yakın koya veya adaya ulaşmanız 15 dakikayı geçmeyecektir. Sizler için gerçekten görülmeye değer birkaç ada ve koyu sıraladık;

Yassıcalar – Fethiye veya Göcek’ten günlük veya haftalık turlarla ulaşılabilen, bölgenin adeta simgesi olmuş bu takım ada topluluğu bir çok charter veya günübirlik teknelerin en uğrak noktalarındandır. Yapısı bakımından Ölüdeniz Kumburnu plajıyla benzerlik göstermektedir. Adada yerleşim bulunmamaktadır. Adanın en geniş kısmında adeta havuzu andıran doğal bir su bulunmaktadır. Çam ağaçlarıyla kaplı olan takım ada korunaklı yapısı bakımından tekneyle geceleme için iyi bir seçenek olabilir.

Akvaryum Koyu – Bu muazzam koy Domuz Adası ile Tersane Adası arasında kalmaktadır. Akvaryum gibi temiz ve berrak suyu nedeniyle bu ismi aldığı söylenmektedir. Koyun orta kısmında yıkık bir fener bulunmaktadır. Dalış yapmak isteyen misafirler için en uygun koylardır biridir. gulet ve motoryatların uğrak noktalarından biridir. Çam ağaçlarıyla çevrili bu eşsiz koy daha sonra hatırlayacağınız unutulmaz anılar biriktirmenize yardımcı olmaktadır.

Merdivenli Koy – Bu muazzam koy adını hemen sahilde bulunan tarihi olduğu düşünülen merdivenlerden almıştır. Deniz gayet temiz ve sakindir. Sahilde vadiyi andıran bir kanyon bulunmaktadır. Bu kanyonun içinden patika yolları takip ederek muhteşem manzaranın tadını çıkartabilirsiniz. Tepe ye vardığınızda küçük bir yerleşim yeri ve cami bulunmaktadır.

Hamam Koyu (Kleopatra Koyu) – Rivayete göre Mısır kraliçesi Kleopatra, Akdeniz kıyılarını ziyareti sırasında koydan sıcak su çıktığını fark eder ve yakın arkadaşları tarafından bu bölgeye bir hamam yaptırılıp Kleopatra’ya hediye edilir. Kleopatra’nın güzelliğinin buradaki kaynak suyundan geldiği düşünülmektedir. İşin aslı tepede yüzyıllar önce sönmüş bir volkan ve sıcak elementlerin deniz suyuna karışmasıyla olmuştur. Bu hamam yıllar yılı yıkıcı depremler sayesinde ayakta duramamıştır. Koydaki kalıntıların bir kısmı suyun yüzeyinde bir kısmı ise denizin dibindedir. Dalış ve Snorkel yapmak isteyen mavi yolculuk severlerin gözde duraklarından biridir.

Bedri Rahmi Koyu – Eski adı Taşyaka olan bu koy ünlü ressam Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun bu koyu 1974 yılında ziyaret ederek bir kaya üzerine tasvir ettiği içerisinde 6 tane hayvan resmi olan büyük bir balık çizmesiyle ünlenip, günümüze Bedri Rahmi Koyu olarak tanınarak gelmiştir. Nerdeyse tüm özel veya ticari teknelerin uğrak koyudur.

Detaylı bilgi için deneyimli ofis personellerimizle irtibata geçebilirsiz. Ayrıca diğer tekne tipi kiralamalarımız için örnek trawler kiralama yazımızı inceleyebilirsiniz.

İletişime Geçin
Merhaba
Bizimle iletişime geçin