Fethiye Kiralık Tekne Modelleri Previous item Bozburun Trawler Kiralama Next item Bodrum Yat Kiralama

Fethiye Kiralık Tekne Modelleri

Fethiye her ne kadar eğlence, konaklama veya Ölüdeniz plajıyla ön plana çıkıyor olsa da son yıllarda mavi yolculuk ve rotaları konusunda da cazibe merkezi olmaktadır. Birçok yerli ve yabancı misafir Fethiye Kiralık tekne ve modelleri hakkında araştırma içine girmiştir. Bu muhteşem destinasyon siz değerli mavi yolculuk severler için her bütçeye uygun mürettebatlı veya mürettebatsız tekne, yat, katamaran veya yelkenli tekne seçenekleri sunmaktadır.

Bölgede tekne büyüklüklerine göre değişkenlik göstermek suretiyle 3 günden başlayarak 1 haftaya kadar seçenekler mevcuttur. 12 metre den 50 metreye kadar olan bu tekneler kalite anlamında da hizmetlerini üst seviyelere çıkartmak için gayret göstermektedir. Fethiye mavi yolculuk anlamında misafirlerinin talep ve arzularını karşılamada son derece deneyimli personeller ile çalışmaya gayret göstermektedir.. Son yıllarda artan talepleri karşılama anlamında Fethiye Karagözlerdeki tersaneden her sene onlarca tekne buradan suya atılmakta ve kışlık bakımlarını yine burada yaptırmaktadır. Bu da bölgenin denizciliğe verdiği önemi göstermektedir. Fethiye Körfezi tekneler için gayet korunaklı olması bakımından yılın on iki ayı teknelerin suda kalmasına engel yoktur. Fethiye çıkışlı teknelerimiz, Ege ve Akdeniz’in turkuaz mavisi sularında benzersiz ada ve koylarını, tarihi güzelliklerini denizden seyretme imkânı sunmaktadır. Bu ayrıcalıklı tatil keyfini her gün farklı bir koyda uyanma lüksüyle de taçlandırabilirsiniz.

fethiye kiralık tekne modelleri ve fiyatları

fethiye kiralık tekne modelleri ve fiyatları

Fethiye Kiralık Tekne Modelleri ve Doğru Tekne seçimi

Her teknenin kendine özgü dizaynı ve tasarımı vardır. Ve farklı konseptlere sahiptir. Mavi Yolculuğa çıkmayı planlayan deniz severler için doğru tekne seçimi yapmak son derece önemlidir. Yıllardır hayalini kurduğunuz mavi tur tatilinizin ilk adımı bu kriterden başlamaktadır.  Tatbikî de burada öncelikle daha önce deneyimlediğiniz tekneyle çıkmak riskinizi biraz daha azaltmaktadır. Aşağıda sıraladığımız kriterleri göz önünde bulundurarak doğru tekne seçimini yapmanıza yardımcı olacaktır.

Güvenilir Bir Acentayla çalışmak; Kiralık tekne modelini ve Fiyatlarını araştırırken her zaman güvenilir ve itibarı olan bir acentayla çalışmanız sizlerin avantajına olacaktır. Tur esnasında herhangi bir olumsuzluk yaşanması halinde Acentanızın her zaman sizin haklarınızı savunacağınızı bilmeniz gerekir. Sözleşmenizi de buna göre hazırlamanız sizlere maddi manevi rahat ve huzurlu bir tatil geçirmenizi sağlar.

Kişi Sayınızı Belirlemek: Her teknenin bir yasal kapasitesi bulunmaktadır. Örneğin 4 kabin teknelerin genellikle kapasiteleri mürettebat hariç 8 kişidir. Mavi Tur tekne seçiminizi yaparken toplam kişi sayınınızı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Fethiye kiralık tekne modelleri ile yapacağınız mavi yolculuk planlarınızda çocuk dahi olsa kapasite aşımı yolcu alınmamaktadır.

Bütçe Belirlemek: Mavi yolculuk için en önemli adımlardan bir tanesi de bütçenizi belirlemek olur. Tekneler ve Yatlar arasında fiyat ve hizmet kalitelerinde farklılıklar oluşmaktadır. Bu doğrultuda tekne kiralama da bütçe belirlenmesi faydalı olacaktır.

Rotanın Belirlenmesi: Tur öncesinde tekne seçimi yapılmadan rotanın belirlenmesi gayet önemlidir. Zira her tekne gitmek istediğiniz ve katılmak istediğiniz aktivite rotasına uygun olmayabilir. Örneğin her tekne Yunan Adaları turu yapamamaktadır.

Teknenin Tasarım ve Donanımı: Her teknenin kendine özgün donamım ve tasarımı vardır. Tekneden tekneye kabin genişlikleri, metresi, eni, yaşam alanları gibi birçok faktör farklılıklar göstermektedir. Bu doğrultuda zevkinize göre tekne seçiminizi yapabilirsiniz.

Mürettebat: Genellikle Gulet, Motoryat veya Trawler tipi teknelerde minimum 4 maksimum 8-9 mürettebata bulunmaktadır. Başta kaptan olmak üzere tüm mürettebatın mavi tur deneyiminizin kalitesini etkileyebilir. Tüm bu kriterleri göz önünde bulundurarak doğru tekne seçiminizi yapabilir ve hayalini kurduğunuz Mavi yolculuk deneyiminizi yaşayabilirsiniz.

Fethiye Tekne Kiralama Fiyatları ve Dönemleri

Fethiye tekne kiralama modelleri ve fiyatları hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse, dönemsel olarak değişiklikler gösterir. Fethiye mavi tur için en önemli destinasyonlardan biridir. Ve mavi yolculuk severler için oldukça popülerdir. Genellikle Temmuz ve Ağustos ayları yüksek sezon olarak adlandırılır. Bu dönemler yerli ve yabancı tatilciler için taleplerin zirve yaptığı aylardır. Yoğun talep karşısında fiyatlarında en üst seviyelerde olduğu zamandır. Ancak bu fiyatlar tekneden tekneye de değişkenlik göstermektedir. Teknenin dizaynı, kabin sayısı, konfor seviyesi, hizmet kalitesi gibi faktörler önemli etkenlerdir. Bu yüksek fiyatlardan kaçınmak için bu ayların dışında kalan dönemler seçilebilir veya erken rezervasyon dan faydalanabilirsiniz. Özellikle erken planlama yaparak araştırmaya başlamak avantajınıza olacaktır. Fethiye Tekne Kiralama Ve Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için deneyimli, işinde uzman ofis personellerimizle irtibata geçebilirsiniz. Göcek trawler kiralama seçeneklerimizle ilgili yazımıza da göz atabilirsiniz.

İletişime Geçin
Merhaba
Bizimle iletişime geçin